DalmacijaSlobodna Dalmacija

RKHM DUBROVNIK IDE DALJE Metković Mehanika vodila s 5 razlike u 34. minuti, Bevanda ugradio 12 pogodaka u pobjedu premijerligaša

RKHM Dubrovnik je izborio prolaz dalje u Kupu Hrvatske. Prošao je 2. kolo Regije Jug, dobio u gostima Metković Mehaniku, koja je u 34. minuti imala pet pogodaka viška (21:16). Nakon toga je uslijedio povratak premijerligaša, koji je u 40. minuti izjednačio na 21:21. Metković Mehanika je u 43. minuti vodila s 23:22. Potom 4:0 Dubrovnika. Domaćin je izjednačio na 26:26, potom na 27:27. U 58. minuti za Dubrovnik je pogodio Bruno Ugrin za konačnih 28:27.